Депутата Слов’янської міської ради підозрюють у розтраті бюджетних коштів у великих розмірах

Прокуратурою Донецької області депутату Слов’янської міської ради повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Установлено, що у грудні 2017 року керівник одного із приватних підприємств м. Слов’янська Донецької області, будучи депутатом Слов’янської міської ради, уклав з відділом освіти Лиманської міської ради договір на виконання робіт з реконструкції системи теплопостачання одного з навчальних закладів с. Дробишеве Лиманського району. Розуміючи неможливість виконання робіт згідно проектно-кошторисної документації у визначені строки, завідомо знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі, директор підписав акти виконаних будівельних робіт, які містили неправдиві відомості щодо обсягу фактично виконаних робіт та вартості устаткування, придбаного підрядником за завищеними цінам, та передав замовнику для підписання і закриття використаного авансу. Повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Внаслідок вказаних умисних дій підрядника навчальний заклад залишився без нової котельні, а місцевому бюджету Лиманської міської ради спричинено матеріальних збитків на суму 264 тис грн.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як з’ясувало видання “Славянские ведомости” мова в повідомленні прокуратури йде про депутата Слов’янської міської ради Сергія Савченко, який підтвердив, що  саме він є фігурантом цієї справи.   Але він заперечує, що йому вже повідомлено про підозру. У нього є виклик до прокуратури і він туди піде, як тільки у його адвоката закінчиться відпустка.

Що стосується суті справи, то дійсно, фірма Сергія Савченко приймала участь у поставці опалювального обладнання для навчального закладу. Але, по словам депутата, внаслідок поганих погодних умов, котельна не була вчасно доставлена і була привезена на два-три тижні пізніше. Справа була заведена ще у 2017 році. А те, що зараз обласна прокуратура вирішила заявити про вручення підозри, Сергій Савченко пов’язує з тим, що він почав піднімати тему жахливого стану деяких місцевих лікарень.

Савченко Сергій Миколайович у 2015 році був обраний депутатом Слов’янської міської ради від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність». Нещодавно увійшов у фракцію “Опозиційна платформа – За життя”. Директор ТОВ “Ектолайн”.